czwartek, 2 sierpnia 2012

Bezcenne szafirki

Jako przykład przypadkowo znalezionego w Internecie linku do zamówienia czegoś za darmo, a zarazem przykład zamówienia ciekawego katalogu i to po polsku, chciałabym przybliżyć Wam ofertę sklepu ogrodniczego Dutch Gardens.


Link do zamówienia katalogu Jesień 2012, który jeszcze dość długo będzie aktualny -> tutaj
Formularz prosty, króciutki. Opcjonalnie można sobie ten katalog ściągnąć z tej strony www jako .pdf. Ja wolę papier, więc wybrałam formularz bezpłatnej dostawy katalogu do domu. W domu sami wielbiciele roślin, więc łatwiej dogodzić tym, którym najlepiej czyta się na leżąco.

Katalog jest formatu 20x28,5 cm. Ogląda się go wygodnie. Wydawany jest dwa razy do roku, z ofertą wiosenną i jesienną.


Jest bogato ilustrowany, zdjęcia są duże i czytelne. Na 36 stronach w bieżącym wydaniu znajdziemy duży wybór tulipanów, lilii, hiacyntów, narcyzów, irysów, piwonii i wielu innych kwiatów o bardziej tajemniczo brzmiących nazwach.

W środku katalogu znajduje się wydrukowany gotowy formularz zamówienia, na wypadek, gdybyśmy chcieli coś po obejrzeniu katalogu od razu zamówić.


Na okładce katalogu, jak i na stronie głównej www sklepu możemy dowiedzieć się odnośnie jedynej promocji przewidzianej na ten czas, a mianowicie o 20-u gratisowych cebulkach szafirków wyceniach przez sklep na ponad 20 zł. Promocja trwa do końca sierpnia.

(zdjęcie ze strony sklepu)
Szafirki osiągaja wysokość ok.15 cm. Obsadzone zbyt gęsto innymi kwiatami sa trudne do zauważenia na rabatce. Kwitną krótko - od połowy kwietnia do połowy maja.

Sklep Dutch Gardens o sobie:

„Dutch Gardens to międzynarodowa marka, która została utworzona w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych przez firmę Dutch Gardens International.
Od początku swojej działalności firma Dutch Gardens zajmuje się rozpowszechnianiem najciekawszych gatunków i odmian kwiatów cebulowych i roślin.
Dutch Gardens jest drugą największą firmą wysyłkową w USA. Obecnie Dutch Gardens oferuje najwyższej jakości produkty w wielu Państwach na całym Świecie, w tym również w Europie Wschodniej.
Dutch Gardens słynie z oferowania najnowszych, ciekawych i oryginalnych odmian, a także tych popularnych, powszechnie znanych.
Działając w branży roślin ozdobnych przez ostatnich kilkadziesiąt lat, firma Dutch Gardens wypracowała sobie bliskie relacje z największymi Światowymi twórcami odmian i hodowcami.
Duch Gardens oferuje swoim klientom odmiany łatwe w uprawie, które gwarantują przepiękne kwitnienie, kwiatostany pełne kolorów oraz oryginalność przyozdobionych ogrodów.
Katalogi Dutch Gardens charakteryzują się unikalną oprawą graficzną wzbogaconą najwyższej jakości, przepięknymi zdjęciami. Dzięki temu katalogi te bardzo realistycznie oddają wygląd i wdzięk oferowanych roślin.
Wyróżniamy się od konkurencji przede wszystkim jakością oferowanych produktów, a także bardzo obszerną ofertą i profesjonalną obsługą klienta.
Teraz Dutch Gardens również w Polsce. To doskonała okazja dla wszystkich miłośników ogrodów. Jakość jakiej w Polsce jeszcze nie było.”

Moim zdaniem oferta bardzo bogata, unikatowa, która jest w stanie zadowolić nawet dość wymagającego klienta, ale zdecydowanie nie na przeciętna kieszeń, chyba że w zamówieniach zbiorowych i przy nastawieniu na rozmnażanie sadzonek na dość szeroką skalę rozłożoną na wiele lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny i inspirujący komentarz. =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...