wtorek, 11 lutego 2014

Szydełkowanie 2013 - podsumowanie

Zdecydowanie najfajniejszą i najprzydatniejszą rzeczą, jaką się nauczyłam w zeszłym roku było szydełkowanie, choć tak naprawdę łyknęłam tylko podstaw. Te jednak dają już ogromne możliwości twórcze. Pośród wielu drobiazgów, które udziergałam było sporo rozdanych:
 

Ale też kilka stworzonych dla siebie:

 
 
Linki do nich można znaleźć w zakładce blogowej z kursami.
 
 
Kilkoma drobiazgami już się nie zdążyłam pochwalić przed końcem roku. Najczęściej było po prostu strasznie ciemno i aparat nie łapał ostrości, żeby było można zrobić zdjęcie, więc się poprawiam teraz i chwalę:
 
 
* powiększoną kolekcją organizerów:
 

* otulaczami na doniczki:* oraz pokrowcem na drukarkę:

 
 
Do obejrzenia mojego najnowszego, już tegorocznego szydełkowego tworka, zapraszam w najbliższym poście.  =)

5 komentarzy:

 1. Podziwiam Twoją cierpliwość, zwłaszcza przy wykonywaniu tej czarno białej narzuty (chyba, że źle widzę). Świetne rękodzieło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrzę i patrzę na tę Twoją narzutę, a moja jak się zatrzymała w elementach, tak dalej czeka na litość, ale coś doczekać się nie może. Podobnie jak Ty muszę przyznać, że nauka szydełkowania była najbardziej pożyteczną nauką ubiegłego roku. Wszystkie prace piękne, a pokrowca na drukarkę robionego na szydełku, chyba jeszcze nie widziałam u nikogo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale sobie poszydełkowałaś !!! Piękne rzeczy powstały z pracy Twoich rąk :)) Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Podstawy są najważniejsze :) Cudne prace stworzyłaś, najbardziej zaskoczył pokrowiec na drukarkę, narzuta też całkiem całkiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj ! Ja zabrać się jakoś nie mogę za szydełko. Nauczyłam się tylko jednego ściegu i na tym edukacja moja się zakończyła.:)
  Poważnie sama wydziergałaś narzutę???!!! Jeśli tak, to wielki szacunek dla Ciebie! Bardzo podobają mi się też te maleńkie kółeczka, otulaki i organizery :) Świetne pomysły :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy konstruktywny i inspirujący komentarz. =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...