wtorek, 19 listopada 2013

Blejtram ślubny

Tak mnie dziś natchnęło, aby oprawić jedno ze zdjęć ślubnych mojej kuzynki. Zostało mi ono, bo już się nie zmieściło w pamiątkowym albumie, który zrobiłam dla państwa młodych. Powstał pastelowy blejtram, taki w stylu shabby chic:
 

Cudownie lekki, delikatnie błyszczący i przestrzenny:


Bardzo symboliczny - z CRAFTfun'ową różyczką, aby przypominała o życzeniu niekończącego się szczęścia, kluczykiem symbolizującym związek na zawsze oraz suwak od zamka, który będzie wołał, że prawdziwa miłość nie rdzewieje:Wszystko pod nieprzypadkowym hasłem "100% miłości", bo Basia i Tomek to dla mnie wzór oczekiwania na siebie, wierności, bycia ze sobą i dla siebie na co dzień:

 
Blejtram jest pełen ciepła, zaraźliwego optymizmu i pięknych kolorów, a swym przesłaniem wzrusza. Tworzenie tej pracy stanowczo poprawiło mi humor. Znów nauczyłam się czegoś nowego, pracowałam z fantastycznymi papierami, a jestem pewna, że ten drobiazg bardzo się spodoba obdarowanym i również im poprawi humor, ponieważ będzie to dla nich niespodzianka rocznicowa. =)
 
Pracę zgłaszam na wyzwania:

- Diabelskie Wyzwanie ze sklepem Przyda-Się! - Procenty - 100% LOVE:


- "Dowolna praca na poprawienie humoru" - wykorzystałam arkusze z kolekcji Pasja Tworzenia nr PT020 i PT027:


- Sztukateria 3 w TricksArt - wykorzystałam mapkę truskawkaM:- wyzwanie 4 - BINGO! - moja praca pasuje aż do trzech linii (pierwszej poziomej od góry i obu ukośnych) - (koronka, guzik, kokardka), (koronka, tekturka, sznurek), (kokardka, tekturka, kwiatek) - jest tu duża, biała pionowa koronka wzdłuż całej pracy w tle, guzik po prawej u góry, na nim kokardka ze sznurka, kokardka jest też u dołu na literce "O", tekturka róża, kwiaty quillingowe:
 
 
- Wyzwanie cykliczne: Listopad - ozdobiona tekturka - wykorzystałam tekturkę CRAFTfun róża, którą potraktowałam srebrnym sprayem i mikrokulkami:
 
 
- Romantyczne wyzwanie w stylu shabby chic - bardzo pastelowo i shabby chic:
 
 

9 komentarzy:

 1. NO blogowa koleżanko, szalejesz. Bardzo mi się podoba Twoja praca. SUPER i tyle technik zastosowałaś. Powodzenia we wyzwaniach:)Trzymam kciuki i pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno młoda para bardzo ucieszy się z prezentu :))) dziękujemy za udział w wyzwaniu PWC :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie utrzymany romantyczny klimat. Patrząc na tą prace miłość aż unosi się w powietrzu! Dziękuje za udział w wyzwaniu Diableskiego Młyna

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna praca, podoba mi sie bardzo ten 'nietypowy'kształt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jest na czym oko zawiesić ;) dziękujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. super :D dziekujemy slicznie za udzial w wyzwaniu PWC :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładna praca:) Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy konstruktywny i inspirujący komentarz. =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...