środa, 20 listopada 2013

Radości

Kochani, jestem Wam bardzo wdzięczna za ciepłe słowa o moich ostatnich pracach. Praca nad nimi była moją odskocznią od problemów ze zdrowiem, które wracają, jak i pojawiają się nowe. Nie chcę nimi żyć, ani o nich pisać, chcę żyć mimo wszystko i cieszyć się życiem, ile tylko się da. Lubię się uczyć i uczyć innych. Najczęściej tworząc pracę, fotografuję każdy etap, aby jednocześnie powstał tutorial. Tak też było z jesiennym blejtramem:
 
 
Wyjątkowo jednak tutorial nie pojawił się na żadnym blogu tylko tutaj, na stronie internetowej makatka.pl za sprawą jesiennego konkursu, gdzie został zgłoszony, mało tego - wygrał!

Ps. Blejtram miał więcej szczęścia, niż mogłam przypuszczać w najśmielszych snach - wygrał również zabawę na blogu scrapki.pl. Kiedy praca takiej szarej myszki jak ja zostaje doceniona na równi z osobami które podziwiam i od których się uczę, to jest to coś wielkiego, co uskrzydla maksymalnie. =)
 
Druga radość to łut szczęścia tutaj. Oj, będzie się twórczo działo. ^^
 
Dziękuję za niezwykłe emocje i wspaniałe wyróżnienia. Ćwiczcie Wasze paluszki na wszelkie sposoby. Uczcie się i rozwijajcie. Polecam.  =)

9 komentarzy:

 1. Praca jest piękna a tutorial bardzo czytelny. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, zasłużyłaś w pełni!

  OdpowiedzUsuń
 3. wspaniale Aniu - gratuluję :) zdróka życzę i wielu dobrych chwil :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie,
  Chciałabym przedstawić dwie facebookowe zabawy. Mam nadzieję, że nagrody przypadną komuś do gustu i zechce się przyłączyć :) Ponieważ już niedługo święta, w jednej z tych zabaw do wygrania są książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Wygrywają aż trzy osoby! W drugiej rozdawajce również wygrywają trzy osoby, za to nagrodami będzie wspaniała pamiątka w formie zdjęć w krysztale! Z całą pewnością warto wziąć udział. Zasady są niezwykle proste i w bardzo łatwy sposób można zdobyć fajne nagrody :)

  A jeśli macie w domku jakąś małą księżniczkę to na Babylandii i dla niej znajdzie się ciekawa zabawa z pięknymi nagrodami :)

  Nie chce nadużywać gościnności i nie będę wklejała tutaj linków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam na mój profil, tam znajdują się blogi "Książeczki synka i córeczki" oraz "Babylandia". Banerki znajdują się na paskach bocznych. Klikając w nie traficie na te rozdawajki :)

  Od razu chcialabym bardzo przeprosić za tą autopromocję. Wiem, że wiele osób ma czegoś takiego po dziurki w nosie, jeszcze więcej z pewnością uważa to za brak wychowania czy też szacunku. Ja z całą pewnością mam w zamierze jedynie poinformowanie choć grupki ludzi o tych zabawach. Wiele takich osób dziękuję mi za informacje, ponieważ inaczej nie mieliby o niej pojęcia. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo :) W razie czego proszę usunąć to zaproszenie...
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje zwycięstwa. W pełni zasłużone.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje Aniu bardzo serdecznie, cieszę się razem z Tobą!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczere gratulacje!!! Wszystkiego dobrego!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy konstruktywny i inspirujący komentarz. =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...