środa, 19 marca 2014

Powarsztatowy parawanik

Warsztaty on-line, takie jak np. te organizowane przez Scrap Butik, to niesamowita okazja poznania od praktycznej strony zastosowania wielu technik, narzędzi, czy dodatków, które same z siebie i z nazwy nic nam może nie mówią. Trzeba mieć owszem trochę szczęścia, żeby na spokojnie je obejrzeć z różnych powodów, ale naprawdę warto. Trudno jest jednocześnie oglądać i tworzyć o dość późnej porze, ale co się zobaczy na żywo i w praktyce potem sprawdzi, to zostaje na zawsze. =)
 
Ja też próbowałam swoich sił z formą parawanika, choć dopiero po warsztatach on-line, tak pozakonkursowo, dla własnej przyjemności i nauki czegoś nowego, nie trzymając się ściśle wzoru, ale dopasowując wszystko do zdjęć moich ukochanych dziadków:
 Dodatki stworzyłam sobie sama wycinając nożyczkami i sklejając klejem:

 
Całości dopełniła kolekcja papierów "Nature Walk" oraz stemple "Illumination" ze sklepiku scrapki.pl, gdzie posyłam ją do marcowej galerii:


Korzystajcie z warsztatów on-line.  =)
 

6 komentarzy:

 1. Kapitalnie wyszło! No i świetny pomysł na środkowe pola - z napisem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnio widzę wszędzie parawaniki scrapowe. Chyba obserwuję wszystkich warsztatowych oglądaczy:) Forma bardzo mi się podoba a u Ciebie wszystko wygląda idealnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały! Bardzo podobają mi się zdjęcia, ślicznie wyglądają dziadkowie razem :) Love przez środek również. Piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. elegancki, stylowy i piękny

  zapraszam na moje candy:
  http://lesia-rekodzielo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. piękną pamiątkę stworzyłaś !

  OdpowiedzUsuń
 6. Super to wygląda. Bardzo fajna pamiątka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy konstruktywny i inspirujący komentarz. =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...